,
Česko-Slovenské superfinále 2024:
Federálem je tentokrát Březňák!
Publikováno v St. 26. února 2025 v rubrice ČESKÝ LEŽÁK, ZAHRANIČNÍ MISE

logo_ppe

V luxusní destinaci Nestville jsme upořádali „federální“ česko-slovenské Superfinále ležáků pro rok 2024. V obci Hniezdne mezi Tatrami a Spiší je areál s hotelem, pivovarem, restaurací, palírnou whisky, čokoládovou a hovězí farmou.

Už tradičně naši degustační komisi doplnili naši slovenští externisté Laco a Bobo, k nimž se přidali i zástupci místního pivovaru. Do tohoto Supefinále každoročně postupuje pět nejlepších českých a pět nejlepších slovenských ležáků.

Federálním vítězem se stal Ležák staré školy Březňák, na druhém místě dopadl Original Premium Rebel a bronz bere Bohém, 37, Ležák ze žateckého chmele. Nejlepším ze slovenských finalistů byl Pale Lager Urpiner, který skončil na pátém místě.

Tož gratulujeme!

-jl-   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *